Mandale dla dzieci

Słowo Mandala wywodzi się z języka hinduskiego, co oznacza "koncentryczne koło energii". Okrąg reprezentuje ochronę, powodzenie lub ukończenie. Mandala łączy się z spiralnym ruchem świadomości, świętą geometrią, psychologią i uzdrowieniem. Jest to symbol duchowy i rytualny w hinduizmie i buddyzmie, reprezentujący Wszechświat.

Jednym z najprostszych i najbardziej skutecznych sposobów przeżycia uzdrawiania mocy mandali jest używanie kolorowanek mandali. Dlaczego mandale są kolorowymi stronami, tak skutecznym narzędziem do uzdrawiania? Przede wszystkim zabarwienie jest zabawa i relaks. To przyjemny sposób na wyrażanie kreatywności. I to jest aktywność, którą możesz w pełni uczestniczyć, czy masz 4 lub 94 lata.

Odpowiedź, czy mandala jest zła, czyni to z sumieniem i motywacją. Paweł porusza też podobne kwestie w Rzymie 14. W jego trakcie postawiono pytanie, czy chrześcijanie powinni świętować szabat, czy zjeść posiłki ofiarowane bohaterom. Ludzie w kościele zajęli się stronami i tworzyli podział. Każda frakcja liczyła, że ​​apostoł będzie im towarzyszyć i powiedzieć innym, jak bardzo się mylili. Zamiast tego Paul napisał, że jedna osoba wierzy, że może jeść wszystko, ale druga, której wiara jest słaba, jedzą tylko warzywa. Ten, kto je wszystko, nie może traktować z pogardą tym, kto tego nie czyni, a ten, kto nie jedz wszystkiego, nie może osądzać tego, kto czyni, bo Bóg zaakceptował ich "(Rzymian 14: 2-3). Mówił dalej: Jedna osoba uważa, że ​​jeden dzień jest bardziej święty niż inny; Inny uważa za każdy dzień. Każdy z nich powinien być w pełni przekonany w swoim umyśle "(wiersz 5).

W grudniu zacząłem "barwiąco" w celu złagodzenia objawów. Kupiłem ok. 10-15 różnych książek z różnych źródeł. Po zdobyciu tej książki nigdy nie chcę wracać do innych. To zdecydowanie najlepsze, najbardziej relaksujące i kreatywne. Książka jest na tyle prosta, aby być relaksującym i przyjemnym, ale nie zbyt prostym - powodując, że się nudzę i nie angażuję się. Naprawdę mam nadzieję, że autor robi kolejną książkę wkrótce, ponieważ jestem prawie w połowie drogi! Mogę po prostu kupić inną kopię, ponieważ istnieją nieskończone możliwości z kolorem i końcowym produktem.


Zendalas uwzględnia zasady mandali, wykorzystując splątanie - często są używane przez młodsze dzieci jako wprowadzenie do koncepcji mandali, ponieważ można je segmentować i wypełniać łatwymi do narysowania wzorami. Zendalas i Mandalas to zrzuty naszego emocjonalnego, fizycznego i duchowego dobrobytu prowadzącego do bardziej znaczącego i autentycznego życia.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Mandale: karty do gry

10 kroków – idealna mandala